5 канал

Сотник про парламент Нідерландів: Я бачу зовсім іншу риторику

Терористичні атаки сьогодні - це гібридна війна

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила народний депутат від "Самопомочі" Олена Сотник.

"Насправді, я вам хочу сказати, Європа задумалась. Нарешті, хоча ми вже більше року говоримо про те, що всі терористичні атаки, що відбуваються - це вже не акти тероризму як 30 років тому. Це вже гібридна війна і всі атаки використовуються як інструмент. І треба повністю переосмислити концепцію безпеки", - зазначила вона.

Сотник сподівається, що сьогоднішня трагедія в Брюсселі змусить подумати Європу по-іншому, зокрема про Росію і її агресію проти України.

"І дійсно, от сьогодні ми спілкуємося з представниками парламенту Нідерландів, ми взагалі сюди (Гаага, Нідерланди - 5.ua) приїхали щоб агітувати за референдум, за "так" на користь України. От ми з ними сьогодні більше спілкуємося про питання безпеки, і я реально бачу вже зовсім іншу риторику, вони вже зовсім по-іншому дивляться на ситуацію. Я дуже сподіваюся, що це примусить Європу подумати по-іншому, в тому числі і про Росію, і про російську агресію проти України", - зауважила народний депутат.

Як заявив керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан, масштаб терактів у європейських столицях свідчить про зовнішню підтримку.

Попередній матеріал
У Луганську бойовик підірвав себе міною
Наступний матеріал
Італійські вчені винайшли спосіб, як прочитати обгорілі під час виверження Везувію сувої
Теги:
Loading...

Голова європейської дипломатії заплакала під час заяви про теракт у Брюсселі

На теракти у Брюсселі відреагували лідери Європи, США та генсек НАТО

Теракти не змінять політику ЄС - експерт

Теракти у Брюсселі вигідні Росії - експерт