Сьогодні Рада розгляне питання створення ТСК щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях

  Питання утворення парламентської ТСК з питань стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях мають сьогодні розглянути парламентаріъ

  Засідання народних депутатів розпочалося о 10:00. Крім того, на порядку денному і розвиток туризму в українських містах. Серед іншого розглянуть проект закону про внесення змін до держбюджету, митного та податкового кодексів. 

  Також ВР має повторно розглянути з пропозиціями Президента Петра Порошенка законопроект №2676 про внесення змін до закону "Про житлово-комунальні послуги" щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам".

  Нагадаємо, напередодні, 12 липня, Верховна Рада виділила додатково Центральній виборчій комісії понад 27 млн грн для проведення довиборів народних депутатів 17 липня у семи округах. За ухвалення закону "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2016 рік" (№ 4865) проголосували 238 народних депутатів.

  Попередній матеріал
  Українському режисеру Олегу Сенцову, ув'язненому в Росії, виповнюється 40 років
  Наступний матеріал
  Порошенко полетів до Азербайджану з офіційним візитом

  Рада виділила ЦВК додаткові мільйони гривень на проведення проміжних виборів

  Рада у першому читанні підтримала закон про генетичну ідентифікацію військовослужбовців