Фото gazeta.ru

Сьогодні ПАРЄ розгляне проект резолюції щодо України

  Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) сьогодні розгляне проект резолюції щодо України, в якому зазначається, що кримський “референдум” нелегітимний та засуджуються дій Росії через анексію АРК.

  "Асамблея рішуче засуджує російську військову агресію і що анексію Криму, що є явним порушенням норм міжнародного права, в тому числі положень Статуту ООН, Гельсінського акту ОБСЄ та Статуту та основних правил Ради Європи", - йдеться в проекті резолюції по українському питанню, який буде винесено на голосування в середу після обіду.

  Як повідомив виконувач обов’язків керівника Департаменту міжнародних організацій МЗС України Андрій Бешта, Україна сподівається на підтримку ПАРЄ в питанні адекватних дій щодо посягання на територіальну цілісність України з боку Росії, передає “Радіо Свобода“.

  “Яке буде рішення ще рано говорити, оскільки це предмет розгляду. Це парламентський орган, в який уряд не може втручатися, але ми очікуємо позбавлення Росії в тій чи іншій мірі повноважень. Це може виражатися як у позбавленні права голосу, так і в позбавленні участі в роботі органів Парламентської асамблеї. Держави-члени повинні дати оцінку діям Російської Федерації“, – заявив дипломат.

  Сесія ПАРЄ українське питання розглядатиме сьогодні, а вже завтра, 10 квітня, Асамблея може позбавити російську делегацію права голосу до кінця року.

  Попередній матеріал
  Янукович і росіяни хочуть від Ахметова понад мільярд гривень
  Наступний матеріал
  У лікарні помер ще один майданівець
  Теги:
  Loading...