Фото espreso.tv

Янукович і росіяни хочуть від Ахметова понад мільярд гривень

  Господарський суд Донецької області призначив на 15 квітня розгляд позову ТОВ "МАКО-трейдінг" до ТОВ "Метінвест холдинг". Відповідна ухвала розміщена у держреєстрі судових рішень.

  Про це повідомляють Наші Гроші.

  Компанія Олександра Януковича 17 березня подала позов до фірми Ріната Ахметова з вимогою стягнення 94,36 млн грн. Подробиць позову у судовій ухвали не наведено.

  На 3 квітня було призначено засідання Арбітражного суду Ростовської обл. (Росія) по позову "Сбербанка России" до "Ростовської вугільної компанії", ПАТ "Запоріжсталь" та ще трьох російських компаній. Усі ці фірми пов’язані з групою Ріната Ахметова.

  "Сбербанк" вимагає від ахметівських фірм повернути $84,19 млн, що є частиною від кредиту у розмірі 3 млрд руб., виданим "Сбербанком2 будівництво шахт "Бистрянська" 1 і 2 потужністю 750 тис тонн коксівного вугілля. Даних про результати розгляду наразі невідомі.

  "Ростовська вугільна компанія" вирішила будувати шахти ще у 2005 році. Тоді "Запоріжсталь", якій належить 90% "РУК", належала "Midland Resourсes" Едуарда Шифріна і Алекса Шнайдера, а також групі "Індустріал". У 2011 році пакет "Midland" викупила невідома група російських інвесторів, у 2012 році частку "Індастріалу" придбав "Метінвест" Ахметова".

  Ще 10% "РУК" належить фірмі "Паритет" Олександра Міхалєва, брата екс-міністра промисловості Ростовської області Сергія Міхалєва.

  Попередній матеріал
  На Херсонській міськраді вивісили 14-метровий державний прапор
  Наступний матеріал
  Сьогодні ПАРЄ розгляне проект резолюції щодо України