Сьогодні - День танкіста (репортаж)

  Свято усіх танкістів. За радянських часів День танкіста вважався найбільш шанованим. Сьогодні ж військові скаржаться - немає грошей на пальне. Щоб відзначити своє свято показовими навчаннями, навіть довелося позичити солярку.

  Дмитру Байкову лише дев`ятнадцать, а він вже розуміється на кожній деталі танка і має двох підлеглих. Молодий командир готується до чергових навчань. Сьогодні завдання не з легких - пройти дистанцію у колоні.

  З-за дерев одна за одною виповзають бойові машини. Головне - тримати дистанцію та правильно переїжджати перешкоди. Через куряву танкісти рухаються майже наосліп. Допомагають тільки накази командирів.

  Сьогодні танкісти не стріляють і багато не їздять. У кожного екіпажу лише одна спроба на проходження дистанції. Заощаджують пальне. 

  Військові скаржаться - більшість навчань доводиться проводити в кімнаті, за партами. Вправи на машинах тепер лише раз на місяць. І тільки в деяких частинах.

  Нині, за словами, військових пального вистачить тільки на навчання механиків-водіїв. Щодо тактичних вправ - сподіваються на бюджет наступного року. 

  Азад Сафаров, Рустам Ходжієв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українці здобули перемогу на кінофестивалі у Венеції
  Наступний матеріал
  У Пироговому навчали весільних обрядів (репортаж)
  Теги: