24tv.ua

Скільки мільярдів на рік Росія витрачає на фінансування ОРДЛО – Гримчак

РФ витрачає кошти і на цивільне фінансування ОРДЛО, і на військове

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак розповів, скільки Росія витрачає грошей на рік на фінансування ОРДЛО.

"Тільки на цивільне фінансування (Росія витрачає – ред.) близько 2 млрд доларів, а ще є військова складова. Вона, я так розумію, іде по інших статтях", – сказав Гримчак.

На запитання ведучої, чи хотіла б РФ скинути такий тягар, він сказав: "За великим рахунком, вони б хотіли їх скинути, але вони не хочуть скидати просто так, а хочуть на своїх умовах".

Гримчак пояснив: "Перша умова – це офіційне чи неофіційне визнання Криму як території РФ. Їх влаштувало б навіть неофіційне визнання, тобто щоб Україна не порушувала цього питання на всіх міжнародних майданчиках в ООН, ЄС, у Парламентській асамблеї тощо. І другий момент – повернути ці території, щоб вони стали такою раковою пухлиною для сучасної України. Причому навіть не в рамках Мінських домовленостей, а на умовах, які б дали змогу РФ і далі впливати на ці території".

Про те, як змінилася ситуація в ОРДЛО за останні роки та про те, кого Гримчак бачить наступним президентом України, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Українські моряки в полоні: Полозов розповів, коли розглядатимуть продовження запобіжних заходів
Наступний матеріал
"Здорово змінюватися": ветерани АТО про те, як знайшли себе в малюванні
Loading...