Стівен Сігал і Путін
Стівен Сігал і Путін Facebook / МЗС РФ

Сказали, не платитимуть: Стівен Сігал отримав посаду в російському МЗС

  Як пояснили у російському відомстві, йдеться про "суспільно-політичну посаду, яка не передбачає зарплати чи грошової винагороди"

  Відомий голлівудський актор Стівен Сігал окрім російського громадянства забажав ще й стати офіційним представником РФ. Напередодні його було призначено спеціальним представником МЗС Росії з питань російсько-американських гуманітарних зв'язків. Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на прес-службу МЗС Росії. 

  У завдання актора тепер входить сприяння у "подальшому розвитку російсько-американських відносин у гуманітарній сфері, включаючи взаємодію у сфері культури, мистецтва, суспільних і молодіжних обмінів і так далі".

  Як з’ясувалося, мова йде про суспільно-політичну посаду, яка не передбачає зарплати чи грошової винагороди.

  У Росії вже заявили, що це "той саме випадок, коли народна дипломатія стикається з дипломатією традиційною. У міжнародній практиці можна провести паралелі з функціями послів доброї волі ООН".

  Натомість видання "Голос Америки" повідомляє, що американські журналісти сприйняли новину про призначення Сігала досить іронічно.

  "Це має сенс, якщо зважити, наскільки серйозно Росія ставиться до гуманітарних проблем", - зазначила журналістка CNN Сем Виноград.

  "Куди не глянь у Росії - кругом Стівен Сігал", - написав редактор бюро CNNу Москві Нейтан Ходж.

  А от Державний департамент США поки відмовився коментувати призначення Сігала на посаду. Зауважимо, що указ про призначення Стівена Сігала нп посаду російський президент Володимир Путін підписав у листопаді 2016 року.

  Нагадаємо, у травні торік список персон нон-грата в Україні поповнив голлівудський актор Стівен Сігал. Раніше актор потрапив до чорного списку сайту "Миротворець"

  Попередній матеріал
  У Міноборони підтвердили загибель українського військового в ООС
  Наступний матеріал
  Україна згадує сталінський "Великий терор" – як вшанували жертв репресій
  Loading...