svoboda.org.ua

Скандал у "Свободі": в Одесі заявили про "повну деградацію" партії

Читайте по-русски
В обласному осередку політсили раптово змінився очільник

На Одещині відбувся скандальний розкол в обласній організації партії "Свобода". Очільника організації Павла Кириленка усунули з посади на позачергових зборах, на його місце призначили тимчасового виконувача обов'язків Андрія Маляса, передає "Еспресо".

"Запрошую до діалогу старих побратимів та просто небайдужих українців щодо розширення націоналістичного руху на Одещині", – написав новий очільник у Facebook.

Натомість Павло Кириленко, усунутий з посади рішенням голови партії Олега Тягнибока, вважає це рішення ознакою деградації ВО "Свобода".

"Вже остаточно стало очевидним, що керівництво "Свободи" не збирається змінювати свої підходи до політичної діяльності та позиціонування. Як і раніше жодної внутрішньопартійної дискусії не планується", – прокоментував ситуацію Кириленко.

Він також повідомив деталі партійних зборів, які відбулися 6 лютого.

"Жодних відповідей на запитання учасників зборів про стратегію та візію майбутнього "Свободи" на сучасному етапі надано не було. Всі їхні меседжі та спічі зводилися до одного – що ми націоналісти, а тому маємо виконувати накази та сліпо вірити керівництву партії. Після чого було зачитано черговий наказ голови "Свободи" про призначення виконуючого обов'язки голови обласної організації, якому навіть не надали слова аби виступити перед зборами. При цьому зазначу, що голосування за обрання в.о. голови не було, а всі дискусії припинили пропозицією заспівати славня. Саме такі шаблонні дії "Свободи", не бажання розвиватися, рухатися вперед, визнавати помилки та робити висновки довели партію до стагнації, а тепер вже і до повної деградації", – написав Кириленко.

Він вважає, що партію ще можна врятувати, але для цього потрібні "політична відповідальність голови партії" та "початок внутрішньопартійної дискусії на рівні Ради Уповноважених та з'їзду партії".

Як передавав 5.UA, посадовці та активісти Кам'янця написали відкритий лист Зеленському.

Попередній матеріал
"Вова, може вже згадаєш, що ти Верховний головнокомандувач?" – соцмережі обурені мовчанням Зеленського
Наступний матеріал
Масова вакцинація від COVID-19 приборкала поширення вірусу в Ізраїлі – дослідження
Loading...