Кам'янець-Подільська фортеця
Кам'янець-Подільська фортеця відкриті джерела

Посадовці та активісти Кам'янця написали відкритий лист Зеленському

Читайте по-русски
Звернення також адресоване голові Хмельницької ОДА, керівництву СБУ та Нацполіції

Представники кількох політичних сил та громадських організацій Кам'янця-Подільського написали відкритого листа президенту Володимиру Зеленському. Документ оприлюднило видання "Depo.Хмельницький".

Також публічне звернення від депутатів міськради, посадовців, активістів та журналістів адресували голові Хмельницької обласної державної адміністрації, керівництву СБУ та Нацполіції.

"Усього за якихось два місяці конструктивний, консолідуючий зміст та функції посади головного менеджера місцевого самоврядування, звичні для громади нашого міста, новообраний міський голова Михайло Посітко та його соратники – депутати-свободівці знівелювали у безперервний кругообіг бруду, скандалів, інтриг, деструкції, перманентних порушень регламенту під час сесійних засідань, конституційних прав і свобод громадян, порушення чинного законодавства, у тому числі й закону про місцеве самоврядування, відвертий цинізм, зневагу й приниження політичних опонентів," – мовиться у листі.

Зі слів підписантів, нещодавно обраний очільник міста зі своєю командою "усвідомлено, крок за кроком, ведуть ще нещодавно злагоджене, мирне життя громади у хаос". Як зазначається у документі, чиновники у різний спосіб "штучно радикалізують настрої містян".

Тож небайдужі до цієї ситуації просять главу держави, а також керівників області, Служби безпеки та Національної поліції забезпечити в місті правопорядок, безпеку для місцевих депутатів, громадських активістів та журналістів, а також вплинути на ситуацію у Кам'янці-Подільському, поки місто не занурилося "у хаос радикалізму та кривавих розбірок з неугодними".

Попередній матеріал
Вакцина від коронавірусу з'явиться у вільному доступі не раніше 2022 року – Шимків
Наступний матеріал
Україна запровадила санкції проти Нікарагуа
Loading...