Дмитро Шимків на брифінгу Офіційний сайт Президента України

Шимків підбив підсумки засідання Нацради реформ

  Крім того, секретар Національної ради повідомив, що відбулась ротація її членів, та розповів, хто увійшов до її складу

  Заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків на брифінгу за підсумками присвяченого податковій реформі засідання Національної ради реформ заявив, що Україна демонструє позитивну динаміку розвитку, яка відображається на позиціях нашої держави у світових рейтингах. Про це інформує прес-служба Президента.

  Серед досягнень останнього року Шимків як секретар Нацради реформ відмітив успішну динаміку України у світових рейтингах: країна посіла у 2016 р. 107 місце (серед 189 країн) у рейтингу Tax Paying Rank − спільному рейтингу Світового банку та PwC з дослідження податкового клімату економік світу. Для порівняння, у 2012 р. держава посідала 181 сходинку. Окремо було підкреслено покращення позицій України у щорічному рейтингу Doing Business (з 83 на 80 місце).

  "Боротьба з корупцією і становлення інвестиційного клімату – ключові питання, на яких потрібно зосередитись", – зазначив Шимків.

  За його словами, такі рішення як е-кабінет платника податків – наступний етап Центру надання адміністративних послуг. Це ключова антикорупційна ініціатива, яка унеможливлює отримання хабара. Другим важливим кроком, за його словами, є створення єдиного реєстру ПДВ.

  Крім того, Шимків повідомив, що відбулась ротація членів Нацради – до її складу включено президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера, члена наглядової ради, співголову ради експертів громадської спілки "Фундація сталого розвитку України" Владиславу Рутицьку, голову громадської організації "Офіс ефективного регулювання" Олексія Гончарука та президента громадської спілки"Спілка українських підприємців" В’ячеслава Климова. До складу виконкому Нацради реформ увійшов міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

  Повідомляється, що окрім призначення нових членів від громадськості та обговорення пропозицій змін до Податкового кодексу одним із рішень Нацради стало публічне засудження"замовної інформаційної кампанії проти глави НБУ". У заяві йдеться: "Національна рада реформ висловлює підтримку главі Нацбанку та закликає до конструктивного діалогу усіх політичних сил в державі".

  Нагадаємо, Президент Порошенко виступає за збереження спрощеної системи оподаткування.

  Попередній матеріал
  Сьогодні окупанти обстріляли новий КПВВ "Майорське": пункт пропуску припинив роботу – ДПСУ
  Наступний матеріал
  В Україні розробляють модерновий шолом для військових, що матиме тепловізорні камери

  Брифінг за результатами засідання Нацради реформ на тему: "Удосконалення податкової системи" - завершено

  Президент виступає за збереження спрощеної системи оподаткування

  Порошенко: Запровадження е-кабінету платника податків – ключова антикорупційна ініціатива

  Уряд не наважиться скасовувати спрощену систему оподаткування – Солонтай

  Засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України – відео

  Кабмін затвердив проект змін до Податкового кодексу