Швеція запропонувала Україні допомогу в організації Євробачення-2017

  Швеція готова направити до України своїх спеціалістів задля впровадження в українських реаліях їх нововведень, які вже отримали позитивний резонанс

  Міністр культури і демократії Швеції Аліс Ба Кунке запропонувала Україні допомогу в організації Євробачення-2017. Про це шведський міністр заявила під час зустрічі у Стокгольмі з міністром культури України Євгеном Нищуком, повідомляє прес-служба Мінкульту в Facebook.

  Вона ще раз привітала Україну з перемогою на Євробаченні-2016 та запропонувала всесторонню допомогу в організації на належному рівні конкурсу, що за правилами наступного року відбудеться в Україні.

  Аліс Ба Кунке висловила готовність до співробітництва і повідомила, що Швеція готова направити до України своїх спеціалістів задля впровадження в українських реаліях їх нововведень, які вже отримали позитивний резонанс.

  "Я, звісно, як міністр підтримую музеї та театри, але також ми на державному рівні підтримуємо незалежних артистів, активну громадськість. Навіть таких, що можуть нас критикувати. Часом це може стосуватися навіть їх виживання чи створення умов для творчості. Така підтримка для них часом дуже важлива, нам же, як державному органу, це дає можливість розширити наші діапазони співпраці, а мистецтву – бути ще більш широко розповсюдженим", – зазначила міністр.

  Як повідомляв 5.ua, міністр культури України Євген Нищук повідомив, що пісенний конкурс Євробачення 2017 відбудеться в Україні за кошти європейських інвесторів.

  Попередній матеріал
  У Данії заявили, що журі помилково завищило бали Джамалі – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Манчестері через забудькуватість охоронців скасували футбольний матч

  Джамала: я дуже хочу, щоб "Євробачення-2017" відбулось в Криму - перше інтерв'ю після повернення в Україну

  Перемога Джамали на Євробаченні у 1,5 хвилинах: відеоколаж

  В Мінкульті розповіли, звідки візьмуть кошти на проведення "Євробачення-2017"

  Як світові ЗМІ відреагували на перемогу України у "Євробаченні-2016"

  Два українські міста висловили бажання приймати "Євробачення-2017"

  5 канал - трансляція наживо