flickr.com

Два українські міста висловили бажання приймати "Євробачення-2017"

  Чільник столиці запропонував провести конкурс на НСК "Олімпійський"

  Столиця України гідно підготується, щоб провести конкурс "Євробачення" на найвищому рівні. Про це повідомив чільник Києва Віталій Кличко після перемоги Джамали у пісенному конкурсі, на своєму сайті. 

  "Я неймовірно гордий за Україну і вдячний Джамалі за цю перемогу, яка сьогодні для нас усіх така важлива. Київ вдруге прийматиме "Євробачення", і ми зробимо все, щоб здійснити необхідну підготовку і провести конкурс на найвищому рівні. Ми вже починаємо готуватися", - написав Кличко.

  Він додав, що міська влада повинна сфокусуватися на забезпеченні гідного рівня інфраструктури, розміщенні учасників та гостей конкурсу, безпеці в столиці.

  Також одним з можливих майданчиків для проведення пісенного конкурсу чільник столиці назвав НСК "Олімпійський".

  Крім того, міський голова Одеси Геннадій Труханов пропонує провести наступне "Євробачення" в Одесі. Про це Труханов написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "Одеса і одесити вітають Джамалу з перемогою на Євробаченні! Упевнений, що в наступному році Україна візьме Євробачення на високому рівні. Майданчиком, гідним проведення такого престижного конкурсу, цілком може стати наша Одеса - багатонаціональне, красиве, європейське місто з багатою історією та культурними традиціями! Сподіваюся, так воно і буде!" - написав він.

  Нагадаємо, Україна стала переможцем пісенного конкурсу Євробачення-2016. Виконавиця Джамала із піснею "1944" отримала 534 бали. На друге місце вийшла Австралія із результатом 511 балів, третю сходинку посіла Росія із результатом – 491 бал

  Попередній матеріал
  Міністр культури України хоче надати Джамалі звання народної артистки
  Наступний матеріал
  Як світові ЗМІ відреагували на перемогу України у "Євробаченні-2016"
  Теги:
  Loading...