Станіслав Шуляк www.newsru.com

Шуляк давав неправдиві свідчення – адвокат

  Чітких даних про події 20 лютого 2014 року екс-командувач Внутрішніх військ МВС не надав – адвокат

  Колишній командувач Внутрішніх військ МВС України Станіслав Шуляк давав неправдиві свідчення. Про це заявила адвокат родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська. Вона наголосила, що чітких даних про події 20 лютого він не надав.

  "Фактично командир Внутрішніх військ не знав, які підрозділи перебувають на Інститутській, не знав, навіть, які підпорядковані йому підрозділи перебували там. Але він підтвердив наявність там "Омеги". А здебільшого говорив неправду", - сказала Закревська.

  Такої ж думки сторона обвинувачення. За словами Олексія Донського від конкретних запитань Шуляк ухилявся. Натомість адвокати "беркутівців" результатами допиту задоволені. Кажуть, отримали багато корисної інформації. 

  "Коли ставилися гострі запитання про гострі події, знову включався Янукович - не знаю, не пам'ятаю, тобто від відповіді на конкретні питання людина ухилялася", - зазначив прокурор.

  Нагадаємо, що напередодні протягом п'яти годин Святошинський райсуд допитував колишнього командувача Внутрішніх військ МВС Станіслава Шуляка. Утікач свідчив у справі п'ятьох "беркутівців", яких підозрюють у розстрілі учасників Революції гідності. На запитання Шуляк відповідав у режимі відеоконференції із російського суду в Ростові-на-Дону. Він заявив, що кожен, хто стріляв під час подій розстрілів учасників Революції гідності 20 лютого, мав чіткий та попередньо узгоджений план дій. Утім, не зміг згадати, які саме снайперські гвинтівки були на озброєнні спецпідрозділу "Омега" того дня. На запитання, що зробив, щоб зупинити кровопролиття, відповів, що наказав своїм підлеглим виявити витримку. Шуляка допитували як свідка, утім він фігурує як підозрюваний у низці інших кримінальних проваджень. 

  Попередній матеріал
  Дивіться наживо на 5.ua брифінг речника Міноборони
  Наступний матеріал
  За останній місяць система електронного декларування збоїв не давала – заст. голови НАЗК

  "Прошу мене вибачити": Шуляк не зміг згадати змісту смс від Януковича, яку він отримав у день розстрілів на Майдані

  Сьогодні суд допитає екс-командувача МВС Шуляка у справі розстрілів на Майдані

  ГПУ: Розшукуваний екс-командувач ВВ МВС Шуляк може перебувати в Росії або Криму

  Екс-командувач МВС визнав, що вів телефонні перемовини з керівником снайперів під час розстрілу Майдану

  Екс-командувач МВС сказав, чому віддав наказ задіяти збройний підрозділ "Омега" у лютому 2014 року

  5 канал - трансляція наживо