Дмитро Ісаєнко
Дмитро Ісаєнко bihus.info

Щоб не люстрували, навіть ставав учасником АТО: у Bihus.info розповіли про вигадливого кандидата від "Опоплатформи"

  Читайте по-русски
  Дмитро Ісаєнко – колишній заступник міністра ЖКГ. Цю посаду обіймав 7 років, переважно за часів Януковича

  Прохідні місця у списку "Опозиційної платформи – За життя" зайняли фігуранти гучних антикорупційних розслідувань та представники команди експрезидента Віктора Януковича. В об'єднану "Опозиційну платформу" Юрій Бойко і Вадим Рабінович узяли прихильника язичництва, заступника експрокурора Віктора Пшонки у розшуку й організатора корупційних схем у Міноборони. Один із таких одіозних кандидатів – Дмитро Ісаєнко, пише Вihus.info.

  Як зазначається в розлідуванні журналістів, Ісаєнко – колишній заступник міністра житлово-комунального господарства. Цю посаду обіймав 7 років, переважно за часів Віктора Януковича.

  За законом про люстрацію, мав піти з посади, але аби уникнути люстрації, Дмитро Ісаєнко зробив собі статус учасника бойових дій.

  "Коли ж це стало відомо, чиновник розповів про героїчне будування фортифікаційних споруд в зоні проведення АТО. Щоправда, пізніше виявилось: забув видалити з Facebook фото відпочинку в серпні, коли мав курувати будівництво в зоні АТО. Тож депутати дотисли, він написав заяву про відмову від статусу, а потім його звільнили з Кабміну", – пишуть журналісти.

  Із 1999-го року Дмитро Ісаєнко працював у Департаменті будівництва Міністерства оборони України, а з 2006-го навіть очолив його. 

  Журналісти також розповідають, що Ісаєнко жодного дня не був власником бізнесу, але це не завадило йому побудувати потужний будівельний бізнес на підрядах Міноборони. На підлеглих Ісаєнка з Міноборони записали з десяток будівельних фірм. До них потекли державні підряди на будівництво житла для військовослужбовців.

  "Тож фактично сам Ісаєнко на посаді начальника будівельного управління Міноборони віддавав підконтрольним фірмам підряди на будівництво. І з цим пов'язано безліч корупційних розслідувань. До прикладу, фірма Ісаєнка у 2008 році побудувала будинок на 30 квартир у Полтавській області за кошт Міноборони, але просто продала його приватній фірмі", – йдеться у розслідуванні.

  Після посади у Міністерстві оборони Дмитро Ісаєнко став заступником міністра регіонального будівництва. На цій посаді керував програмою "Доступне житло". За цією програмою люди могли заплатити 70% від вартості квартири, решту мала покласти держава. Свою частку майбутніх власників житла прохали покласти у два комерційні банки. А далі банки, в яких зберігались внески на держпрограму, раптом збанкрутіли. А отже, декілька сотень людей залишились і без грошей, і без квартир, пишуть журналісти.

  Як стверджують розслідувачі Bihus.info, Ісаєнко за допомогою "Доступного житла" вирішив проблеми свого бізнесу. Компанія "Ніка ЛТД", заснована дружиною Ісаєнка, почала у 2007 році будувати багатоповерхівку, але через фінансову кризу будівництво довелося зупинити. Будівництво продовжили тільки у 2011 році, коли з’явилася держпрограма "Доступне житло", якою керував саме Ісаєнко. Тож свою недобудову компанія профінансувала за допомогою держави і отримала потрібну суму на завершення бізнеспроекту.

  ЯК повідомляв 5.UA, ЦВК скасувала реєстрацію кандидатки від "Опоблоку"

  Попередній матеріал
  Єврокомісія обрала нового президента
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині знайшли застреленим кандидата в нардепи – що відомо
  Loading...