Володимир Курпіта, лікар-інфекціоніст
Володимир Курпіта, лікар-інфекціоніст 5 канал

"Щеплення від популізму немає" – лікар-інфекціоніст про обіцянки Степанова вакцинувати всіх до кінця року

Читайте по-русски
Заяви очільника МОЗ видаються нереалістичними на тлі наявних темпів вакцинації, вважає Володимир Курпіта

Незважаючи на повільні темпи вакцинації та запізнілий початок щеплень, сама вакцина CoviShield не викликає сумнівів у своїй ефективності і якості, проте великі сумніви викликають обіцянки міністра охорони здоров'я Максима Степанова повністю вакцинувати населення України до кінця 2021 року. Про це в ефірі ток-шоу "Політклуб" на "5 каналі" сказав лікар-інфекціоніст, колишній директор Центру громадського здоров'я Володимир Курпіта.

"Зараз українське суспільство платить ціну за популізм влади, оскільки вакцинація – це теж політична дія частково, а не тільки технічна. Минулого року ми заплатили смертями майже 60 тисяч українців за даними Держстату і Національної академії наук. Щеплення від популізму немає, ми маємо ним перехворіти, але вакцина від COVID є", – зазначив лікар.

"Так, вона зараз є в одиничному варіанті. Довкола самої поставки вакцин дуже багато запитань, і їх суспільство має ставити, але ми на маємо сумніватися в тій вакцині, яка є в Україні, – вона ефективна і якісна. Через це я особисто закликаю всіх вакцинуватися. Моя донька, як лікар, вакцинувалася в перший день цією вакциною", – зауважив Курпіта.

Також він прокоментував темпи проведення вакцинації в Україні.

"Проблема складна, але не є унікальною для України. З цього починали всі країни світу. Єдине, чомусь ми не беремо приклад з наших сусідів, оскільки вони вже з другого тижня вакцинували дуже інтенсивно... Сьогодні міністр розповідав, що він вакцинує всіх громадян України до кінця року, що є абсолютно нереалістичним. Як на мене, це чергова популістична заява", – сказав інфекціоніст.

Дивіться повний запис програми "Політклуб":

Нагадаємо, 5 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що вакцинальна кампанія йде запланованими темпами.

Попередній матеріал
Суд через допис у Facebook: на Черкащині закрили справу проти пенсіонера
Наступний матеріал
Були напівроздягнені і голодні: на Дніпропетровщині всім селом рятували від холоду двох дітей
Loading...