Прапор Нідерландів
Прапор Нідерландів prapora.com

Сенат Нідерландів остаточно затвердить Угоду про асоціацію Україна-ЄС у квітні – ЗМІ

  Очікується, що російська сторона намагатиметься цьому завадити

  У квітні Сенат Нідерландів підтримає ратифікацію Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в дипломатичних колах.  Як зазначається, після підтримки ратифікації Угоди нижньою палатою голландського парламенту має відбутися голосування в Сенаті (Верхній палаті парламенту). Джерела переконують, що там назбирається достатня кількість голосів для ухвалення позитивного для України рішення щодо Угоди про асоціацію.

  Крім того, співрозмовник агентства відзначив зусилля української дипломатії у прийнятті відповідного рішення, попри результати консультативного референдуму. "Ми чекаємо, що у квітні вже може й Сенат (Верхня палата парламенту) ратифікує Угоду, після цього – ратифікаційні грамоти підписує король та їх передають до Брюсселя", – наголосило джерело.

  Крім того, джерело у дипломатичних колах агенції "Укрінформ"  також підтвердило відповідну інформацію.

  "Верхня палата парламенту Нідерландів може проголосувати по ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у квітні. За нашими прогнозами, це буде позитивне для України голосування", – зазначило джерело.

  Втім, очікується, що російська сторона намагатиметься "знову придумувати різні несподівані схеми" для блокування ратифікації Угоди.

  Зі слів співрозмовника агенції, підтримка Нижньою палатою ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС стала можливою завдяки титанічній роботі української дипломатії, особистому втручанні Президента та "низки непублічних речей".

  Нагадаємо, 23 лютого нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Згодом стало відомо, що Нідерланди відмовилися від додаткових вимог до Києва щодо асоціації. Таке рішення схвально оцінив Президент України Петро Порошенко. Зокрема, він відзначив: "Вітаю рішення Нижньої палати парламенту Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС... Очікуємо на рішення Сенату".

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": шахтар і доктор філософії Олексій Панич у ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Став відомий склад делегації від України на слуханнях у Гаазькому трибуналі проти РФ
  Loading...

  Нідерланди відмовилися від додаткових вимог до Києва щодо асоціації Україна-ЄС

  "Очікуємо на рішення Сенату": Порошенко привітав перший крок Нідерландів до ратифікації "української асоціації"

  Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС