5.ua

СБУ видворила росіянина за розпалювання міжнаціональної ворожнечі

  Служба безпеки України видворила з країни громадянина Росії, якого звинувачують у спробах створити  диверсійно-підривну групу для дестабілізації суспільно-політичної ситуації у регіоні.

  Як повідомляє прес-служба СБУ, було встановлено, що громадянин РФ, член російської неонацистської організації “Чорна сотня” Антон Раєвський, котрий перебуваючи в Одесі та “виконуючи завдання спецслужб Росії, намагався створити диверсійно-підривну групу з числа мешканців Одеської області для дестабілізації суспільно-політичної ситуації у регіоні”.

  “Здобуто достовірні дані про підготовку іноземцем матеріалів із публічними закликами до розв’язання агресивної війни шляхом вторгнення на територію Одеської області Збройних Сил РФ, котрі дислокуються на території невизнаної Придністровської-молдавської Республіки (ПМР). Вказана група повинна була спровокувати збройний конфлікт на одному із контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Одеською областю”, - говориться у заяві.

  У відомстві також відмітили, що було виявлено матеріали, які свідчать про розпалювання міжнаціональної ворожнечі та  містять публічні заклики до фізичного знищення українців та євреїв, котрі проживають в Одесі та області.

  Після видворення Раєвського за межі України, йоу було заборонено у майбутньому в'їжджати на територію держави.

  Фото: argumentua.com

  Попередній матеріал
  Маневрування російських військ на українських кордонах є провокаційними, - Міноборони
  Наступний матеріал
  Порошенко розраховує перемогти у першому турі
  Теги:
  Loading...