5.ua

СБУ попередила керівництво південно-східних областей України про відповідальність

  Служба безпеки України застерігає тих керівників органів місцевої влади, хто й досі не боїться реалізувати на територіях областей дій, спрямованих на розкол держави. Про це в СБУ заявили 21 березня.

  "У зв’язку з намірами реалізувати у південно-східних областях нашої держави так званий "сепаратистський сценарій", публічним поширенням іншої провокаційної інформації - Служба безпеки України попереджає керівників органів місцевої влади про злочинність дій, що створюють передумови до скоєння злочинів, передбачених ст.ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади) та 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України", - заявляє СБУ.

  Також повідомляється, що Службою безпеки України уже розпочато досудове розслідування у 22 кримінальних провадженнях за фактами сепаратистської діяльності.

  За такі протиправні дії затримано 7 (сімох) громадян України, зокрема самопроголошених «керівників» місцевої влади, стосовно яких українськими судами обрано запобіжний захід у вигляді перебування під вартою.

  "Служба безпеки України спільно з МВС України вживатиме жорстких законних заходів для припинення таких злочинів", - йдеться в заяві СБУ.

  Попередній матеріал
  Opinione: Росія повертається до сталінізму
  Наступний матеріал
  Євромайдан передає 8 вантажівок ліків на потреби армії