5.ua

Євромайдан передає 8 вантажівок ліків на потреби армії

  Лікарські засоби та вироби медичного призначення, котрі приносили небайдужі для потреб активістів Майдану - частково будуть передані військовим.

  Міністерство оборони надало перелік необхідних медикаментів волонтерам. Загалом, вантаж вирушить до військових частин вісьмома вантажівками - це найнеобхідніші медикаменти для надання першої швидкої допомоги, вантажі розподілять по шпиталях.

  Наталя Шолуйко, координатор медслужби Євромайдану: В нас є звернення з Херсону, є звернення від прикордонних військ, є звернення від районних лікарень, які знаходяться в прикордонній зоні, вони теж просять щоб якісь ліки, перев’язувальні матеріали передали. Розумієте, фізрозчину, йоду, перекису, зеленки в нас дуже багато. Так як воно все безкоштовно передавалося. Піде туди куди повинно йти.

  Антоніна Заєць, заввідділу лікарських засобів головного клінічного шпиталю Міністерства Оборони України: Я не можу сказати, що шпиталі, тим паче наш не підготовлені. Ми маємо добру базу, нам держава кошти виділяє, але разом з тим ми будемо раді, якщо нам допоможуть.

  Попередній матеріал
  СБУ попередила керівництво південно-східних областей України про відповідальність
  Наступний матеріал
  На Вінниччині створюють благодійні фонди для потреб української армії
  Теги:
  Loading...