5.ua

На Вінниччині створюють благодійні фонди для потреб української армії

  Переказати кошти та передавати необхідні речі для української армії можуть жителі Вінниччини. Спеціально для цього в області створюють благодійні фонди. 

  Активісти зв'язуються з військовими і передають їм це. А ще на зібрані кошти купують необхідні запчастини для військової техніки. Приміром, представники Липовецького району Вінниччини привезли деталі для армійських машин на суму понад 9 тисяч гривень. Кажуть – це лише початок співпраці.

  Микола Обара, Голова правління Липовецького фонду громади: Були звичайні люди, були підприємства, які одноденний заробіток перераховували свій, різні способи, хтось так приходив і так далі . но у нас тільки воно почалося, буквально на тому тижні – це ми оголосили і були здивовані, що, містечко у нас невелике Липовець, подивилися по виписці, в перший день подивились випуску з рахунку було 300 гривень, то на другий день було 13 тисяч.

  Андрій Лєзов, заступник командира військової частини з озброєння: Мы сейчас приводим в боеготовность технику что бы она была в состоянии совершить марш в определенные районы по команде. Конечно, необходимо, очень необходимо. Пополнение ремонтного фонда – это одно из важнейших мероприятий. Это обеспечения действий подразделений.

  Попередній матеріал
  Євромайдан передає 8 вантажівок ліків на потреби армії
  Наступний матеріал
  В Болгарії почалися спільні військові навчання НАТО і України
  Теги:
  Loading...