5 канал

"Санкції тримати і тиснути на агресора": Ар'єв запевнив, що без адекватної поведінки Путіна розраховувати на поступки не варто

Усі переговори, які сьогодні відбуваються, лише дозволяють отримувати ситуацію на Донбасі без суттєвого загострення – нардеп

Необхідно тримати санкції і тиснути на агресора. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Володимир Ар'єв.

"Україна не буде поступатися питанням "спочатку безпека, а потім політичні дії", це очевидно. І в даному разі все залежить від позиції Росії, яка контролює терористів. І якщо тиснути на Росію санкціями продовжувати, то колись, можливо, поступки від Путіна щодо створення реальної, а не контроверсійної дорожньої карти, і будуть", – зазначив він.

Зі слів нардепа, всі переговори, які сьогодні відбуваються, лише дозволяють утримувати ситуацію на сході України без суттєвого загострення.

"Наразі, я бачу, ми йдемо в довгий процес і всі переговори, якій йдуть, вони лише дозволяють утримувати ситуацію такою, якою вона є на сьогодні, без суттєвого загострення. Це допомагає Україні, принаймні українським Збройним Силам зміцнитися, і це єдиний позитивний момент", – зауважив він.

Ар'єв відзначив: "Ще раз наголошую, без адекватної поведінки російської сторони, якої поки що наразі не дуже видно ... говорити про поступки не варто. Тому санкції тримати і тиснути на агресора".

Нагадаємо, Клімкін пояснив, як згідно з "дорожньою картою" виконання Мінських угод Україні буде повернуто контроль над кордоном.

Попередній матеріал
Зустріч лідерів Нормандської четвірки знизила ймовірність широкомасштабного наступу Росії на Донбасі – ЗМІ
Наступний матеріал
Путін прилетів до Меркель на 4 літаках і зі своїм пивом – Шлінчак

США підтримують переговори "нормандського формату", але не коментують деталі стосовно дорожньої карти

Клімкін розповів, що має бути закріплено у дорожній карті виконання Мінських угод

НАТО підтримує ініціативу розробки нової дорожньої карти виконання Мінська

Порошенко: у Берліні не було підписано жодного документа щодо "дорожньої карти" Мінська

Глави держав "нормандського формату" домовились розробити "дорожню карту" виконання Мінських угод – Президент

5 канал - трансляція наживо