Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Санкції проти Росії і боротьба з COVID-19: Порошенко у розмові з Туском закликав європейських політиків допомогти Україні

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" звернувся до Європейської народної партії щодо активної підтримки України і створення Кримської платформи

  П'ятий президент України, голова партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко поспілкувався з президентом Європейської народної партії, колишнім президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Як повідомляє прес-служба "ЄС", головною темою онлайн-зустрічі стала ескалація з боку Росії ситуації на Донбасі та шляхи протидії агресії Кремля.

  Український політик висловив вдячність Європейській народній партії за багаторічну підтримку України у питанні відновлення суверенітету та територіальної цілісності. П'ятий президент високо оцінив останні заяви ЄНП на підтримку України і подякував за ініціативу політичної групи партії щодо організації в Європарламенті на наступному пленарному тижні дебатів щодо ситуації в Україні та безпекових загроз з боку Росії.

  "Петро Порошенко закликав європейських партнерів розглянути питання щодо посилення економічних та секторальних санкцій проти Росії, включаючи їх синхронізацію з останніми санкціями США та припинення реалізації політично вмотивованого проєкту "Північний потік-2", розміщення миротворчого контингенту ООН на території окупованих частин Донецької та Луганської областей, надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО та європейської перспективи", – йдеться в повідомленні.

  Лідер "ЄС" також закликав Європейську народну партію активно підтримати ініціативу України щодо створення Кримської платформи.

  Повідомляється, що сторони також скоординували дії з метою спільної боротьби з деструктивними наслідками коронавірусної пандемії. Петро Порошенко презентував нову комплексну стратегію "Європейської солідарності" та закликав європейських партнерів допомогти Україні в отриманні достатньої кількості високоякісних вакцин.

  Крім цього, Петро Порошенко та Дональд Туск обговорили ситуацію в регіоні спільного сусідства – Молдові та Білорусі.

  Як повідомляв 5.ua, Порошенко розповів про можливу модель виробництва власних вакцин в Україні.

  Попередній матеріал
  Тепла поки не буде: в Україну йде циклон із дощами
  Наступний матеріал
  Коронавірусом в Україні повторно заразилися понад тисячу осіб: медики визначили інтервал між першим і другим інфікуванням
  Loading...