Курт Волкер
Курт Волкер Телеканал "Прямий"

Санкції на Росію слід було накласти ще до "референдуму" у Криму 2014-го – Волкер

  Читайте по-русски
  Він зазначив, що світ має голосніше говорити про Україну і надавати більше допомоги

  Колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер визнав: США запізно усвідомили, що Росія вирішила окупувати Крим. Про це він заявив в інтерв'ю для "Крим.Реалії".

  За його словами, Сполучені Штати надто пізно зрозуміли, що Росія має серйозні наміри щодо окупації Криму, а санкції на Федерацію слід було накласти ще до т. зв. "референдуму" про статус Криму 2014 року.

  "Ми запізно усвідомили, що Росія справді має намір захопити Крим. У той момент, коли вони це робили, ніхто в це не вірив, а тому так повільно реагували. Лише після того, як Росія провела у Криму фальшивий референдум, а потім і анексувала його, ми почали застосовувати санкції", – сказав Волкер.

  За його словами, світ повинен був набагато гучніше про це говорити та надавати допомогу Україні.

  "Треба було надавати Україні більше допомоги. А санкції треба було накласти ще до голосування. Саме тому я вважаю, що ми занадто повільно реагували. Ми нічого не робили, поки не стало надто пізно", – констатував Волкер.

  І наголосив: "У випадку з Донбасом ми реагували дещо ліпше. Але й тут... Лише у 2017 році ... ми зняли ембарго на озброєння для України. Хоча мали б зробити це ще в 2014-му".

  Нагадаємо, дипломат Роман Безсмертний пояснив, що Росія може використати Крим як плацдарм для воєнної ескалації на Близькому Сході і в Північній Африці.

  Попередній матеріал
  56% українців незадоволені діяльністю Зеленського – "Рейтинг"
  Наступний матеріал
  У Швейцарських Альпах упав літак – є загиблі
  Loading...