5 канал

Рибачук про наслідки е-декларування: Партнерів з ЄС і США не попустить!

Європа і США безкомпромісно вимагатимуть від України запровадження ефективних механізмів для боротьби з корупцією – Рибачук

В ефірі "5 каналу" голова громадської організації "Центр UA" Олег Рибачук заявив, що відносною тишею після оприлюднення і гучного обговорення декларацій політиків українська влада скористатися не зможе – європейських і американських політиків "не попустить".  

"Якби це залежало тільки від України, то можливо б наші оці чесно задекларовані нечесним способом нажиті кошти, бо їх неможливо пояснити ... питання одне виникає, якби це залежало від української влади, то ці б сизі голуби могли б розуміти, що якось воно пройде. Там свята, перегуляємо, попустить. Я точно знаю за настрої наших європейських, американських партнерів – ні, не попустить", - сказав він.

"Від української влади, яка розраховує і отримує величезну міжнародну допомогу, будуть вимагати безкомпромісно запровадження ефективних механізмів (у боротьбі з корупцією - 5.ua). І це доведеться робити, це можна трішки відтягнути в часі ... тому треба сказати цим добрим людям, що надії немає, не розраховуйте на те, що там українська політична верхівка вам забезпечить амністію, ні, цього не буде. І, крім того, треба дуже уважно відчувати настрій суспільства. Суспільство найболючіше реагує саме на таку кричущу несправедливість", - зауважив Рибачук.

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, Мін'юст відмовився прийняти порядок перевірки декларацій, складений НАЗК.

Попередній матеріал
Як доживають радянські гіганти: на заводі в Дніпропетровщині і досі зберігаються рештки урану
Наступний матеріал
Бойовики обстріляли Мар'їнку з великокаліберних кулеметів та озброєння БМП – штаб АТО
Теги:
Loading...

Луценко оголосив догану прокурору Сусу за брехню в декларації

Перевірка е-декларацій: ГПУ вже виявила сім депутатів-сумісників

НАЗК про термін перевірки всіх декларацій: "Поки не відомо"

В НАБУ відкрили перші кримінальні провадження після аналізу е-декларацій

У наступних деклараціях чиновників пропадуть готівка і годинники, а з'явиться нерухомість – експерт

5 канал - трансляція наживо