images.unian.net

Луценко оголосив догану прокурору Сусу за брехню в декларації

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко за брехню в декларації та анкеті доброчесності оголосив догану заступнику начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитру Сусу

  Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит Центру протидії корупції, повідомляє "Укрінформ".

  "Генеральний прокурор України Юрій Луценко притягнув до дисциплінарної відповідальності за брехню в декларації та анкеті доброчесності Дмитра Суса, заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки", – йдеться в повідомленні ЦПУ.

  Догана оголошена за "порушення порядку подання декларації" та "подання недостовірних тверджень" в анкеті доброчесності прокурора.

  У відповіді ГПУ також вказується, що Луценко задовольнив заяву Суса "про дострокове припинення його повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням".

  Як повідомлялося, слідчий Дмитро Сус забув вказати в анкеті доброчесності авто преміум класу Audi Q7 вартістю понад 900000 грн, що, як з’ясували журналісти, належало його 85-річній бабусі.

  Журналісти встановили, що задекларовані Сусом доходи не дозволили б йому придбати таке вартісне авто, тому слідчий і не згадав про нього в анкеті. Сама прокурорська Audi Q7 потрапила в поле зору журналістів після того, як у серпні відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ та детективами Національного антикорупційного бюро України, які здійснювали зовнішнє спостереження за Сусом.

  У ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як у НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду.

  У НАБУ також заявили, що слідчі ГПУ затримали їхніх детективів, незаконно утримували і катували їх протягом багатьох годин. Ввечері, за словами директора НАБУ Артема Ситника, на цій же Audi Сус особисто повертав "заручників" до приміщення НАБУ.

  Попередній матеріал
  "Люди скоріше повірять дуже великій брехні": Росія у своїй пропаганді використовує старий метод Гітлера
  Наступний матеріал
  Полозов зустрівся з Хайсером Джемілєвим: розповів, як той себе почуває
  Теги:
  Loading...

  Перевірка е-декларацій: ГПУ вже виявила сім депутатів-сумісників

  НАЗК про термін перевірки всіх декларацій: "Поки не відомо"