http://informator.news/

"Люди скоріше повірять дуже великій брехні": Росія у своїй пропаганді використовує старий метод Гітлера

Пропаганда на окупованих територіях Донбасу йде щоденно, і РФ використовує старий метод Гітлера

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" розповів речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук під час розмови про дані ідентифікації російських військ на Донбасі з експертом з інформаційних технологій Максимом Саваневським.

"Не слід забувати, що Російська Федерація виділяє дуже значні обсяги коштів для своєї пропагандистської машини. Також не слід забувати, що вони дуже активно працюють з населенням окупованої території (окупована територія Донбасу – 5.ua). Я особисто бачив матеріали, які мені були передані звідти, а саме їхні газети, які випускаються. Це досить грамотна і висококваліфікована робота сил інформаційно-психологічних операцій головного управління розвідки РФ. Кожна стаття просякнута шаленою ненавистю до нас. Пропаганда йде щоденно, і вони використовують старий метод Гітлера – люди скоріше повірять дуже великій брехні, ніж маленькій, і вони брешуть по-великому. Але ми протиставляємо справжній фактаж і правду", – розповів Макарук.

Повну розмову дивіться у відео.

Нагадаємо, міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm ідентифікувала військовослужбовців з 75 російських військових частин, які потрапляли до України за наказом свого командування.

Попередній матеріал
У Харкові невідомі напали на авто військових, оголошено план "Перехоплення"
Наступний матеріал
Луценко оголосив догану прокурору Сусу за брехню в декларації

Масштабне розслідування InformNapalm: на Донбасі виявили бійців з 75 військових частин РФ

Європарламент закликає  посилити протидію російській пропаганді

Столтенберг розповів, як НАТО бореться із путінською пропагандою

Химич: Наша "жива" історія сильніша, ніж інформаційна війна та московська пропаганда - "За Чай.com"