vestnik.in.ua

"Рух у неправильному напрямі": чи може Україна втратити підтримку Заходу – експертка

Читайте по-русски
Заява Європейського парламенту про загрозу для безвізового режиму з Україною – це дуже небезпечний сигнал, вважає Іщенко

Україна перестала враховувати зауваження та пропозиції від західних партнерів, зазначає експертка з міжнародних питань Наталія Іщенко. Про це вона сказала в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Рух у неправильному напрямі ми вже почали – він полягає в тому, що ми перестали зважати на прямі попередження, на прямі поради Європейського Союзу та США щодо того, що нам робити не треба", – вважає Іщенко.

"Ми хочемо, щоб Україну підтримали на міжнародній арені, ми хочемо, щоб нам допомагали грошима в тому числі. Ми хочемо, щоб ухвалювали рішення, які будуть підтримувати Україну в її протистоянні з Росією. Але нам кажуть: "Почекайте, що ви там робите в себе? В ж порушуєте попередні домовленості". А ми чомусь не хочемо на це зважати", – говорить експертка.

За її словами, це дуже небезпечний сигнал: "Це сигнал, що, можливо, почався рух у неправильному напрямі. Вважаю, що Україна поки що не втратить міжнародну підтримку, поки що чогось геть скандального не сталося, але тенденція дуже неприємна", – підсумувала Іщенко.

Нагадаємо, в Європейському парламенті заявили про загрозу для безвізового режиму з Україною через проблемну процедуру відбору чільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Попередній матеріал
Лукашенко заявив про екстрене закриття кордонів із сусідніми країнами
Наступний матеріал
Як "слузі" Юрченку вручили підозру і виключили з фракції – подробиці скандалу
Loading...