Розведення військ не відбулося
Розведення військ не відбулося mil.gov.ua

Розведення сил у Золотому і Петрівському поки що неможливе – представник України у ТКГ

Читайте по-русски
СММ ОБСЄ у своїх звітах продовжує констатувати тривалі порушення режиму припинення вогню

Терористи не витримують сім днів без обстрілів, а тому розведення сил у Золотому і Петрівському поки що неможливе. На цьому наголосив Олексій Рєзніков, представник України у Тристоронній контактній групі.

Наголошує, що останніми днями Росія активно тиражує готовність представників ОРДЛО до розведення – утім забуває повідомити про атаки з боку бойовиків.

"...Семиденний режим тиші на ділянках розведення повинен бути верифікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні. Натомість, СММ ОБСЄ у своїх щоденних і тижневих звітах, починаючи з 1 жовтня 2019 року продовжує констатувати тривалі порушення режиму припинення вогню у межах ділянок розведення в Золотому і Петрівському з боку незаконних збройних формувань. Таким чином, розведення сил і засобів у Золотому і Петрівському буде можливим лише після того, як Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтвердить дотримання упродовж семи діб режиму тиші на ділянках розведення", – зазначив представник України у ТКГ.

Довідково. На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 жовтня сторони домовилися про початок розведення військ у Золотому і Петровському. Пізніше спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Україні Мартін Сайдік заявив, що розведення сил у Золотому і Петровському почнеться в понеділок, 7 жовтня. Однак розведення не відбулося через обстріли з боку окупантів.

Попередній матеріал
Їх поважає народ і боїться агресор: як українська влада вітає захисників
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Loading...