офшор
офшор Google

Матеріали розслідування Paradise Papers містять маніпулятивні твердження - юристи

У разі продажу корпорації "Рошен" усі кошти були би перераховані кінцевому власнику в Україну, задекларовані та з них було би сплачено всі податки

"5 листопада 2017 року було опубліковано серію матеріалів Слідство:Інфо, у яких наведено інформацію про AVELLUM та нашу співпрацю з юридичною фірмою Appleby. На нашу думку, ці матеріали містять маніпулятивні твердження, що не підтверджені фактами, та не наводять об’єктивного відображення позиції фірми, викладеної у відповідь на запит Слідство:Інфо", – йдеться у заяві юридичної фірми AVELLUM.

Зазначається, що окремі способи продажу корпорації "Рошен" не могли бути здійснені без міжнародної холдингової структури. Зокрема йдеться про здійснення первинного публічного розміщення акцій (IPO) корпорації "Рошен" на іноземній біржі або продаж міжнародній публічній корпорації.

У заяві наголошують, що міжнародна холдингова структура, розроблена для здійснення операції з продажу корпорації "Рошен", повинна була забезпечити уникнення подвійного оподаткування з метою того, щоб усі податки повною мірою було сплачено саме в Україні, а не за кордоном.

"У разі продажу корпорації Рошен усі кошти були би перераховані кінцевому власнику в Україну, задекларовані та з них було би сплачено усі податки. Так само як сьогодні усі податки корпорація Рошен сплачує і надалі буде сплачувати в Україні ", – пишуть юристи у заяві і додають, що "журналісти повністю проігнорували цю важливу інформацію і не висвітлили її у сюжеті".

Крім того, у зв’язку з передачею корпорації "Рошен" у довірче управління респектабельній міжнародній банківській групі Rothschild, Петро Порошенко не має повноважень на здійснення контролю за процесом пошуку покупців чи переговорним процесом щодо продажу корпорації Рошен чи будь-яких її частин.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Вас боїться ворог": Порошенко в Авдіївці зустрівся з бійцями АТО – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"План Маршалла": у Литві заявили про необхідність плану економічної підтримки України
Наступний матеріал
Президент підписав Закон України "Про електронні довірчі послуги"
Loading...

Президент привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Порошенко і Тіллерсон обговорили кроки щодо розгортання місії ООН на Донбасі

Президент затвердив створення ВЦА Широкиного й Бердянського

Спрощення візового режиму та подвоєння інвестицій: Про що домовлялися Україна та Саудівська Аравія