Володимир Гройсман у Раді
Володимир Гройсман у Раді 5.ua

Розбрат у ВР: чому розгніваний Гройсман покинув залу засідань

Очільник Кабміну закликав народних обранців не зволікати з прийняттям важливих законопроектів, однак і досі ті не змогли проголосувати за судову реформу

У четвер, 21 вересня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман завітав на пленарне засідання Верховної Ради, на якому саме розглядали поправки до судової реформи. Там він обурювався затримками у розгляді судової реформи та затягуванням голосування за законопроект.

За словами Гройсмана, такими темпами парламентарі не встигнуть ухвалити ані судову, ані пенсійну реформу цього тижня.

"Давайте об'єднаємося! Давайте, не дивлячись на наші партійні прапори, приймемо рішення в ім'я українців. Це настільки важливо, що ми маємо витратити часу стільки, скільки потрібно, аби сьогодні – в цей історичний день ухвалити цю важливу реформу. Звісно, завершуємо, як того передбачає регламент, судову реформу, і переходимо до пенсійної. Я дуже вас прошу, друзі, давайте об'єднаємося, і приймемо, і доведемо – ми здатні приймати рішення в ім'я українських громадян", – зазначив прем'єр.

Тричі спікер ВР Андрій Парубій просив нардепів працювати без перерви, утім, тричі ж вони у цьому відмовляли. Потому обурений прем'єр-міністр залишив залу засідань. До парламентаріїв він поки не приходив. 

А от у залі засідань фракція "Батьківщина" почала звинувачувати Парубія в порушенні регламенту. Крім того, нардепи заявили, буцімто спікер перетворив засідання на клоунаду. Парубій не відмовчувався і відповідав на образи. 

"Це ви перетворюєте на клоунаду те, що називається виконанням регламенту. Уже тиждень ми розглядаємо закон, і ви просто перетворюєте на клоунаду цей розгляд", – наголосив спікер. 

Більше про розбрат у ВР – дивіться у включенні: 

Нагадаємо, 21 вересня запланували собі депутати ухвалити судову реформу та перейти до пенсійної, аби вже з 1 жовтня пенсіонери отримували кошти за новим розрахунком. Утім, якщо їм не вдасться вчасно проголосувати за законопроекти, пенсія ще принаймні на місяць залишиться незмінною.

Попередній матеріал
Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – трансляція завершена
Наступний матеріал
Мотузяник: Окупанти скоїли провокацію на КП "Майорське", в Авдіївці поранили українського військового
Loading...