Володимир Гройсман у Раді
Володимир Гройсман у Раді 5 канал

Обурений прем'єр і заклики Парубія: як Рада зі скреготом за реформи узялась

Коаліція наголошує: дві фракції найбільше гальмують процес прийняття судової реформи, а за нею і пенсійної

Народні депутати продовжують розглядати правки до судової реформи. Дебати тривають вже другий пленарний тиждень, нагадує кореспондент "5 каналу".

Наразі народні обранці спромоглися розглянути половину правок. Найбільше наполягає продовжити їхній розгляд фракція "Батьківщина" і "Самопоміч", відтак, саме ці фракції коаліція звинувачує у затягуванні реформи.

Сьогодні, 21 вересня, на засідання Ради прийшли особисто прем'єр Володимир Гройсман та міністр соцполітики Андрій Рева. Очільник Камбіну був досить емоційним, хотів взяти слово та навіть стукав кулаком по столу – так вимагав від нардепів ухвалити судову реформу. А спікер ВР Андрій Парубій своєю чергою закликав народних обранців працювати без перерви, аби подужати необхідні реформи та "відставити політичні спекуляції і протиріччя".

Утім, нардепи тричі відмовились працювати без перерви. Тоді обурений прем'єр-міністр залишив залу засідань. 

"Бачимо, що дві фракції – "Самопоміч" та "Батьківщина", які об'єдналися з колишніми "регіоналами", робить все для того, щоб використовуючи регламент, загальмувати прийняття важливих реформ. Я звертаюсь до всіх пенсіонерів України: якщо ці дві фракції сьогодні зроблять все, щоб пенсійна реформа не розглядалася, то з 1 жовтня ви не отримаєте підвищення пенсійних виплат", – зазначив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак. 

А в "Батьківщині" на це відповідають: "Працюйте, будь ласка, працюйте. Давайте так – ставте порядок денний. Це ж ви так поставили порядок денний. Ви ж хотіли раніше пенсійну – треба було поставити раніше пенсійну. Немає питань, але і по пенсійній треба буде йти по кожній правці". 

Більше про ситуацію у ВР – у включенні:

Попередній матеріал
Вибух в Умані: постраждав ще один паломник-хасид, поліція розслідує "хуліганство"
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Олександра Мотузяника – трансляція завершена
Loading...