yuga.ru

Російські санкції щодо України: Ірина Луценко пояснила, чого добивається Путін

Введені санкції – це перший крок Росії, яка вступила в українські вибори

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко. 

"Я думаю, що це перший крок Росії, яка вступила в українські вибори. Це атипова, асиметрична відповідь на те, що заявила Меркель про посилення санкцій, на резолюцію ЄС по ситуації в Азовському морі, на те, що члени делегації РФ не потрапили в ПАРЄ, а для них це важливо, бо буде голосування за нового керівника, це і Радбез ООН, що клацнула Росію "по носу". Я впевнена, що це неповний список. Росія викидатиме ці тузи із свого рукава і гратиметься в маніпуляції, сваритиме політиків між собою – хто потрапив, а хто ні", – сказала Луценко.

"Мета – розсварити, відволікти увагу від тих порушень, які Росія вчиняє. Це і псевдовибори (в ОРДЛО – ред.), які вона збирається легітимізувати, оцих своїх представників на сході України… Тому Росія буде каламутити воду, буде придумувати будь-які комічні та маніпулятивні списки – це її така асиметрична відповідь, аби відволікати увагу політиків від серйозних речей. Але я думаю, що якщо ми жартуємо про це, то ніхто серйозно не сприймає ці санкції", – підсумувала політик.

Про реакцію РФ на томос для України та про ціни на газ дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, 1 листопада Росія запровадила санкції проти 322 українських громадян і 68 компаній – як відповідь на українські санкції проти юридичних і фізичних осіб РФ.

Попередній матеріал
Ірина Луценко: Ми б могли обійтися без коштів МВФ, якби Тимошенко з Азаровим позичені $54 млрд не поклали нам на плечі
Наступний матеріал
Офіційний візит Президента України до Туреччини: виступ Порошенка – відео