Телефонний терорист
Телефонний терорист http://1tulatv.ru/

Російські горе-пранкери насмішили Службу безпеки НАТО та презентували "очевидний фейк"

  Вони намагалися влаштувати телефонну розмову генсека НАТО й такого собі "Костянтина Єловеєва", якого представили як заступника голови АПУ

  У штаб-квартирі НАТО запобігли провокації, організованій російськими пранкерами – телефонними хуліганами, яка була спрямована на дискредитацію генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберга та України. Про це заявив виконуючий обов’язки глави місії України при НАТО Єгор Божок в інтерв’ю УНІАН.

  "Починаючи зі вчорашнього дня місія у взаємодії з приватним офісом генерального секретаря НАТО намагається відбитися від атак пранкерів, які від імені керівництва Адміністрації Президента України активно намагалися влаштувати нібито телефонну розмову між президентом Петром Порошенком та генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом. Також вони намагалися влаштувати телефонну розмову, тут я підкреслюю, між заступником глави адміністрації президента України Костянтином Єловєєвим (справжнє ім’я – Костянтин Єлісєєв) та генеральним секретарем НАТО", – зазначив Божок.

  За його словами, усі ці спроби були одразу зафіксовані службою безпеки НАТО. Про такі спроби одразу поінформували українську сторону.

  "Зі вчорашнього дня ми разом спостерігаємо за цією активністю пранкерів, які намагалися влаштувати провокацію. Через те, що вона їм не вдалася, вони зробили очевидний фейк, чим насмішили всіх і в НАТО, і в Україні, адже про те, що відбувалося, знали й тут, і в Києві", – підкреслив український дипломат.

  Крім того, Божок повідомив, що російська сторона "не гребує нічим для того, щоби дискредитувати НАТО, дискредитувати Україну, створити потрібний їм інформаційний фон для того, щоби прикрити свої огидні дії на сході України".

  Водночас, в.о. глави місії не виключив, що "відповідні спроби будуть робитися по всіх напрямах".

  Дипломат відзначив: "Той, хто попереджений, той озброєний. Завдяки цим вчорашнім недолугим спробам якихось клоунів влаштувати непотрібне шоу, і завдяки тому, що сьогодні через невдачу цих спроб був зроблений очевидний фейк, і в НАТО, і в Україні знають, що в найближчий перспективі ці спроби не виключені. За це ми цим горе-жартівникам щиро вдячні". 

  Як повідомлялося, в листопаді у Киргизстані затримали спільника пранкерів, які телефонували Порошенку.

  Попередній матеріал
  Гонтарева спростувала інформацію щодо звільнення українців через підвищення "мінімалки"
  Наступний матеріал
  Сьогодні на фронті загинуло двоє українських бійців - штаб
  Loading...

  У Киргизстані затримано спільника пранкерів, які телефонували Порошенку

  Чіткий сигнал: НАТО посилює свою присутність у регіоні Чорного моря

  Українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг "білих" хакерів