president.gov.ua

У Киргизстані затримано спільника пранкерів, які телефонували Порошенку

  Громадянин Киргизстану був у контакті з пранкерами, що організували телефонну розмову з Порошенком

  Правоохоронні органи Киргизстану затримали підозрюваного у телефонному розіграші Президента України Петра Порошенка. Про це стало відомо із заяви прес-служби міністерства закордонних справ Киргизстану.

  "Правоохоронними органами Киргизької Республіки був затриманий громадянин Киргизстану, який був у контакті з пранкерами, що організували згадану телефонну розмову. В даний час затриманий поміщений під варту до з'ясування слідством усіх обставин справи", – йдеться в заяві прес-служби киргизького відомства.

  Українська та киргизька сторони домовилися провести спільне розслідування, підсумки якого розглянуть на двосторонній зустрічі, запланованій у рамках РМЗС ОБСЄ в Гамбурзі на початок грудня. Наголошується, що лише після цього можна буде визначити, чи винні співробітники з обох сторін, залучених до інциденту.

  Нагадаємо, 2 листопада 2016 року на сайті Президента України з'явилося повідомлення про телефонну розмову Порошенка і президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва. Але пізніше заступник керівника апарату президента Киргизстану Сапар Ісаков спростував повідомлення про телефонну розмову.

  У четвер, 17 листопада, російський пранкер опублікував на своєму каналі в YouTube запис розмови з Петром Порошенком. В Адміністрації Президента заявили, що запис був змонтований – вирізали критику Володимира Путіна. В АП заявили, що реалізація пранку не могла відбутися без підтримки влади Киргизстану.

  Попередній матеріал
  Журнал "Фокус" отримав 2 премії медіа-конкурсу Європи European Newspaper Award
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Політичний аналітик й ентузіаст люстрації Карл Волох у ефірі "5 каналу"

  Порошенко провів переговори з лідером Киргизстану: говорили про торговельне співробітництво

  Лукашенко звільнив свою помічницю через розіграш пранкера Вована