5 канал

Журнал "Фокус" отримав 2 премії медіа-конкурсу Європи European Newspaper Award

  16 листопада 2016 року були підведені підсумки 18-го міжнародного конкурсу European Newspaper Award.

  Престижну премію називають "Оскаром для газетної галузі". Фокус удостоєний відразу 2 нагород в сегменті "журнали": журі гідно оцінили обкладинку одного з номерів видання, а також розгорнуту інфографіку журналу на актуальну тему. Журнал "Фокус" став єдиним українським виданням, що увійшов до списку кращих європейських ЗМІ відразу по 2 критеріям оцінювання.

  Премія заснована Європейським газетним конгресом, щорічно протягом 18 років присуджується за кращий дизайн в ЗМІ. Конкурс заснований в Німеччині газетним дизайнером Норбертом Куппер спільно зі спеціалізованим виданням Medium Magazin в 1999 році. Щороку журі оголошує переможців в десятках різних категорій конкурсу.

  Критики виділили з ряду інших обкладинку Фокуса "Вивезені. Чому українські підприємства Донбасу виявляються на території Росії" з випуску №23 (483) від 10.06.2016, дизайн якої зацікавив позитивним, сучасним і інноваційним рішенням (https://focus.ua/archive-2016/351824)

  Призова інфографіка "Занадто жарко. До яких країн сьогодні небезпечно їздити і де слід проявляти підвищену пильність " з випуску №50 (461) від 18.12.2015 звернула увагу журі ідеальним поєднанням змісту і дизайну, а також своєю функціональністю, яка сприяє найкращому візуальному сприйняттю (https://focus.ua/archive-2015/342350)

  Цього року 191 друкованих та інтернет-видань з 27 країн надіслали свої роботи на розгляд команди 15 експертів з 9 країн Європи: Фінляндії, Норвегії, Данії, Нідерландів, Бельгії, Швейцарії, Іспанії, Португалії та Німеччини. Професійне журі оцінювало видання в 19 різних категоріях і склало довгий список переможців номінацій 2016 року.

  Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться в рамках Європейського газетного конгресу, який традиційно пройде в травні 2017 року Відні.

  Про "ФОКУС МЕДІА"

  "Фокус Медіа" включає загальнонаціональний тижневик "Фокус" і сайт focus.ua. Фокус дає зайнятій людині можливість сфокусуватися на головному, не загубивши значимих деталей. Тираж журналу - 32 000 екземплярів. Аудиторія одного номера складає за даними TNS PMI - 95,9 тис. Чол. Focus.ua - популярний інтернет-журнал. "Фокус" запущений в 2006 році. З червня 2013 року проектом володіє компанія Vertex United. 

  Попередній матеріал
  У Вінниці 25 переселенців з окупованих територій відкрили власні справи
  Наступний матеріал
  У Киргизстані затримано спільника пранкерів, які телефонували Порошенку
  Теги: