РФ знову в ПАРЄ
РФ знову в ПАРЄ 5 канал

Російська делегація в ПАРЄ нічого не вирішує, бо всім керує Путін – Гончаренко

  Читайте по-русски
  До участі російської делегації є процедурні питання і питання невиконання нею резолюцій ПАРЄ

  Оскарження участі росіян у сесії ПАРЄ прокоментував народний депутат від фракції "Європейська солідарність", член постійної делегації в Парламентській асамблеї Олексій Гончаренко, повідомляє прес-служба партії.

  "Починається важлива сесія і ніякої співпраці з російською делегацією бути не може. Вони можуть європейцям розповідати, що в Росії є парламент і там є з ким співпрацювати. Ми розуміємо, що в Росії є імператор і ніякого парламенту, по факту, не існує. Тому всі ті, хто приїжджає в ПАРЄ, нічого не вирішують і співпрацювати з ними немає сенсу. Це країна-агресор, яка брутально порушує всі цінності Ради Європи", – сказав він у кулуарах ПАРЄ.

  Також парламентар наголосив, що Росія продовжує агресію проти України і наша країна наполягатиме на неприпустимості таких дій держави-агресора.

  "Ми розуміємо настрої, які є в Європі, розуміємо, що недарма Росію повернули в ПАРЄ, і кінцевого результату буде дуже важко досягти. Навіть факт оскарження важливий, бо він продемонструє, що Україна нічого не забула – ні Крим, ні Донбас. І ми не дамо європейцям про це забути", – наголосив політик.

  Гончаренко зазначив, що в цьому питанні Україна співпрацює з країнами групи "Балтик+".

  "Була велика зустріч в українському представництві з країнами групи "Балтик+" – делегації Грузії, Естонії, Литви, Латвії і України, – де було ухвалено рішення про координацію дій щодо оскарження російських повноважень. Це важлива співпраця з нашими колегами, які чудово розуміють, наскільки небезпечним є режим Путіна. Ця координація відбуватиметься постійно протягом цієї і наступних сесії", – зауважив нардеп.

  Парламентар зазначив, що до участі російської делегації є процедурні питання і питання невиконання нею резолюцій ПАРЄ.

  "Дві базові речі – процедурні підстави, тут ми посилатимемось на те, що в складі російської делегації двоє перебувають під санкціями Європейського Союзу – Леонід Слуцький і Леонід Калашніков – це порушення для того, щоб їм відкрили візу і вони могли в’їхати в Європу, порушуючи рішення ЄС.

  Друга підстава, по суті, яка базується на низці резолюцій ПАРЄ щодо зупинки агресії Росії, повернення Криму, зупинення порушень прав людини, звільнення всіх полонених і політв’язнів, які не виконані Російською Федерацією", – сказав Гончаренко.

  Нагадаємо, депутати Парламентської асамблеї Ради Європи зупинили автоматичне затвердження повноважень російської делегації.

  Попередній матеріал
  НБУ показав, якою буде на вигляд оновлена банкнота в 200 гривень
  Наступний матеріал
  "Друга назва України" – італійське ЗМІ назвало Україну "Малою Росією"
  Loading...