5 канал

Росія буде грати на суперечностях, які є всередині України – Гарань

Глобальна мета Росії полягає в дестабілізації ситуації в Україні

Таку думку в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" висловив науковий директор фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва", професор НАУКМА Олексій Гарань.

"Очевидно, що Росія буде грати на суперечностях, які є всередині України. Так само, як вона грає на суперечностях в інших країнах. Глобальна мета Росії полягає, дійсно, в дестабілізації ситуації в Україні. І якщо будуть дострокові вибори, використати це з метою дестабілізації. Безвізовий режим, я не думаю, що це для Росії аж такий стратегічний пріоритет, скоріше, це йдеться в цілому про дискредитацію України в очах міжнародної спільноти", – зазначив Гарань.

Як інформував 5.ua, інформація, вилучена з поштової скриньки радника президента РФ відомого Владислава Суркова, свідчить про початок здійснення так званого плану з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою "Шатун".

Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі "5 каналу" заявив, що опубліковані матеріали з електронної пошти помічника президента РФ Владислава Суркова щодо планів дестабілізації ситуації в Україні є автентичними.

Попередній матеріал
Порошенко вніс до парламенту законопроект, який допоможе ошуканим вкладникам повернути гроші
Наступний матеріал
"Гради", гаубиці та міномети: Троїцьке під вогнем окупантів

Експерт щодо впливу РФ на отримання України безвіз: "Не потрібно роль Росії робити безмежною"

"Королівство кривих дзеркал": Росія хоче перевернути дійсність і зробити з України агресора - експерт

У СБУ повідомили, хто реалізовує російський план по розвалу України "Шатун"