5 канал

Експерт щодо впливу РФ на отримання України безвіз: "Не потрібно роль Росії робити безмежною"

На процес отримання Україною безвізу з Європейським Союзом впливає багато чинників

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив генеральний директор ІА "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко.

"Є внутрішнє суспільно-політичне життя в Україні, воно досить бурхливе. Є можливості зовнішнього втручання і є бажання цього зовнішнього втручання. Я згоден з тим, що можливостей не дуже багато, а бажання, безумовно, є. Але ці речі потрібно розрізняти. І не потрібно все валити в одну купу. Дійсно, є бажання деяких політичних партій добитися дострокових виборів, виходячи з того, що їх популярність зараз більше, ніж раніше. Роль Служби безпеки, з моєї точки зору, полягає в тому, щоб не допустити масових заворушень і точок порушень закону, тому що самі по собі масові акції – це не є порушенням закону. Зробити так, щоб це не було використано – це питання Служби безпеки", – зазначив Мартиненко.

"Стосовно безвізового режиму. Не потрібно роль Росії робити такою безмежною, що вона своїми провокаціями залишить нас без безвізового режиму з Євросоюзом. Цей процес досить складний, і в ньому є багато інших чинників більш важливих, ніж Росія, які можуть на це вплинути", – додав він.

Попередній матеріал
У Дніпрі поховали 12 неопізнаних бійців АТО
Наступний матеріал
Порошенко вніс до парламенту законопроект, який допоможе ошуканим вкладникам повернути гроші

Європарламент дасть відповідь по безвізу для України протягом найближчого тижня – представник ЄС

Турчинов – про провокації ФСБ: "Cуміш цинізму та дебілізму"

Спроба провокацій РФ в Україні: у МВС закликали українців бути обережними

Експерт з військових питань: На 15 листопада готується провокація у Києві