Засідання РНБО
Засідання РНБО president.gov.ua

РНБО ухвалила рішення щодо поглиблення інтеграції України в НАТО

  Читайте по-русски
  Питання розглядалося в режимі "таємно"

  Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору та затвердила звіт щодо проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом. Про це повідомив секретар Радбезу Олексій Данілов на брифінгу після засідання РНБО, повідомляє "Укрінформ".

  Данілов сказав: "Друге питання у порядку денному на сьогодні було про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору, так само питання розглядалося в режимі "таємно". Прийнято всі відповідні рішення. Рішення приймалися одноголосно".

  За його словами, на засіданні також розглянули питання про звіт щодо проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом.

  "Ми перебуваємо у вкрай складній ситуації. Доповідь робив заступник керівника Служби безпеки України генерал Баранецький. Звіт, те, що стосується системи загальнодержавної боротьби з тероризмом, був затверджений", – сказав секретар РНБО.

  Він повідомив, що Радбез також розглянув питання вдосконалення режимів інституційних центрів та цифрової трансформації сфери національної безпеки і оборони, а також питання щодо розвитку авіабудівної галузі.

  "Ви знаєте, що 75 років нещодавно було підприємству "Антонов". Президент приділяє дуже велику увагу (цій сфері, – ред.), і було прийнято рішення стосовно розвитку авіабудівної галузі в Україні в найближчі роки", –зазначив Данілов.

  Як повідомляв 5.UA, секретар РНБО анонсував новий вид військ в Україні

  Попередній матеріал
  Мін'юст США оцінив суму збитків Капітолію, яких завдали прихильники Трампа під час штурму
  Наступний матеріал
  У Нігерії заблокували Twitter на невизначений термін
  Loading...

  Чому РНБО стане крутішим за НКВД, а колаборанти гальмують закон про себе – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

  На засіданні РНБО можуть ввести санкції ще проти п'яти нардепів – ЗМІ

  Законопроєкт про деолігархізацію – кого він стосуватиметься та що загрожує тим, хто потрапить у цей список

  Як очільник ОП керує державною політикою та чому підвищення пенсій і зниження комуналки так і не настали – "Прямим текстом із Юрієм Луценком"

  Опубліковано закон Зеленського про боротьбу з олігархами – як їх визначатимуть та обмежуватимуть

  Зеленський увів у дію рішення РНБО про "активізацію врегулювання на Донбасі"