РНБО розкритикувала дії Уряду під час ліквідації наслідків повені

  Уряд недостатньо попрацював над подоланням наслідків повеней у Західних областях України. Такого висновку дійшла Рада Нацбезпеки та оборони.
  Як повідомив заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний, Уряд не забезпечив організацію робіт з подолання наслідків стихії та недостатньо їх профінансував. Крім того, не усі кошти використовувалися за цільовим призначенням, зазначив він. Нарікали на діяльність Уряду і губернатори постраждалих від стихії областей. Зрештою РНБО констатувала неготовність України до ліквідації подібних катастроф у майбутньому.

  Романи Безсмертний, заступник голови Секретаріату Президента: "Що відбувалося - штаб не працював. Рішення приймалися РНБО і Урядом, які багато в чому були основані на голих аргументах або просто на голому популізмі".

  Юрій Чижмарь, голова Тернопільської ОДА: "Маємо ряд скарг і звернень громадян через те, що не відомо було - будуть ці гроші чи не будуть. Тому треба мати на увазі на майбутнє - що треба дійсно зважувати можливості і обіцянки щоб не було такого дисонансу".

  На середу Президент призначив іще одне засідання РНБО. На ньому перейматимуться переважно економічними питаннями. Зокрема, обговорять скорочення виробництва на підприємствах та факт можливого безробіття у наступному році.

  ***

  Зображення з архіву.
  Попередній матеріал
  У Туреччині заявляють про готовність прийняти Євро-2012
  Наступний матеріал
  Інфляція у жовтні склала 1,7%
  Теги:
  Loading...