5 канал

"Нова перепалка" у ВР: як генпрокурор та Комітет Ради вирішували долю Лозового

Регламентний комітет ВР утретє визнав подання ГПУ щодо нардепа "необґрунтованим"

У середу, 5 липня, Регламентний комітет ВР визнав недостатньо обґрунтованим подання ГПУ про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Радикальної партії" Андрія Лозового. У ВР його назвали законним і мотивованим, але достатнього обгрунтування таки не знайшли, передає кореспондент "5 каналу".

Відповідне рішення, як і попередні щодо нардепів Євгена Дейдея та Олеся Довгого, Комітет вирішив перекласти на розсуд голови парламенту. 

За даними ГПУ, з 2007 по 2015 рік нардеп Лозовий заробив 234 тисячі гривень. А от в останній декларації він вказав, що володіє понад 8 млн гривень. Серед цих грошей у певну суму оцінили майно Лозового. 

За підрахунками правоохоронців, нардеп не сплатив податків до бюджету на суму в 1 млн 700 тисяч гривень, і зробив це зумисне. 

"Умисне не подав декларацію про доходи, щоб з них не платити податки. І це було систематично протягом 2007-2015 років, коли він займався трудовою діяльністю", – наголосив генпрокурор Юрій Луценко. 

Позиція самого нардепа Лозового наступна: всі матеріали правоохоронців він називає "політичним сміттям", а доводи генпрокурора оцінив як "юридично безграмотні". Крім того, Лозовий заявив, що генпрокурор нібито хоче помститися усім радикалам, які раніше не підтримали кандидатуру Луценка на посаду генпрокурора. 

Утім, пояснити, звідки взялися у нардепа 8 мільйонів гривень, Лозовий не зміг. Більше подробиць – у включенні:

Попередній матеріал
Президент підписав закон про інклюзивну освіту
Наступний матеріал
Звільнення Слов'янська: вдячні містяни добилися відкриття дошки пам'яті загиблих бійців
Loading...