Іван Баканов
Іван Баканов фото Цензор.НЕТ

Рішення РНБО про нові санкції проти Медведчука ґрунтується на матеріалах СБУ – Баканов

  Читайте по-русски
  Служба безпеки нині отримує підтвердження фінансування терористичної діяльності "ЛНР"

  Останнє рішення Ради національної безпеки і оборони – щодо запровадження санкцій проти фізичних та юридичних осіб, серед яких і одіозний Віктор Медведчук – ґрунтується на матеріалах, наданих Службою безпеки України.

  Про це заявив голова СБУ Іван Баканов.

  "Сьогодні Служба безпеки проводить слідчі дії, щоб задокументувати весь протиправний механізм постачання вугілля з тимчасово окупованої території до РФ та України. Таким чином, ми отримаємо підтвердження фінансування терористичної діяльності "ЛНР". І як результат – підґрунтя для повідомлення підозри представникам компанії", – заявив він.

  За словами Баканова, СБУ окремо рекомендувала розширити запроваджені раніше санкції щодо власників авіакомпаній, літаки яких здійснювали польоти до Росії, а також доповнити санкційний перелік ще п'ятьма компаніями.

  Так, після січневого рішення РНБО бенефіціари молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA намагаються обійти накладені на них обмеження. Зокрема, пояснив голова СБУ, за допомогою зміни обслуговуючих компаній – вводять інших юросіб.

  Попередній матеріал
  Знову понад 6 тисяч: в Україні зростає добовий показник захворюваності COVID-19
  Наступний матеріал
  Стало відомо, які регіони першими отримають вакцини від коронавірусу
  Loading...