Дмитро Кулеба, постпред України при Раді Європи
Дмитро Кулеба, постпред України при Раді Європи Дмитро Кулеба / Facebook

Рішення, яке може повернути до ПАРЄ Росію, є ганебним – Кулеба

  Читайте по-русски
  Ключові столиці Європи ухвалили рішення повернути РФ у ПАРЄ

  Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Twitter повідомив, що рішення, яким Росію можуть повернути до Парламентської асамблеї РЄ, в умовах окупації Криму та агресії РФ проти України є суперечливим та ганебним за контекстом.

  "Україна і п'ять інших держав проголосували проти цього рішення під час ухвалення проекту на рівні послів. Це суперечливе за змістом і ганебне за контекстом рішення. Консенсусу щодо нього в Комітеті міністрів немає. Боротьба триватиме в ПАРЄ на рівні депутатів", – йдеться у тексті повідомлення.

  За його словами, таким чином, ключові столиці Європи ухвалили рішення повернути РФ у ПАРЄ.

  "Все робиться з посмішками, запевненнями у вірності цінностям і благим намірам. За лаштунками – нормальна цинічна дипломатія тих, хто вирішив будь-якою ціною виручити свого давнього партнера – Росію", – сказав посадовець.

  Нагадаємо, міністри закордонних справ понад 30 держав з 47 країн-членів Ради Європи виступили за рівну участь усіх країн-членів у статутних органах Організації, що може призвести до зняття санкцій із Російської Федерації. На сьогодні делегація Росії позбавлена права голосу в ПАРЄ, а її представники виключені з усіх керівних органів Асамблеї.

  Попередній матеріал
  Донька Аллерова має громадянство Росії: як це може вплинути на справу
  Наступний матеріал
  "Нардепам байдуже на людей": у Зеленського прокоментували розпуск коаліції
  Loading...