Рік "Харківських угод": опозиція підписали спільну резолюцію

  Виведення російського Чорноморського флоту до травня 2017 року вимагають опозиційні сили України. Представники різних політичних партій уже підписали відповідну резолюцію. Вони зібралися разом на акцію біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Києві - уперше за рік.

  Представники НУ-НС, ВО "Батьківщина", Європейської партії та інших політсил підписали також пункт резолюції про об`єднання. Документ мають найближчим часом передати до Верховної Ради, а потім - до Кабміну.

  Олександр Турчинов, заступник голови ВО "Батьківщина": "Щодня продовження цих угод це є небезпека для нашої держави, це є небезпека для майбутнього України. І питання номер один повна денонсація цих угод, іншого шляху у нас нема".

  Борист Тарасюк, народний депутат НУ-НС: "Головна її ідея полягає в тому, щоб засудити факт підщписання Харківськиої угоди,яка фактично закріпляє перебування російського ЧМ флоту на території України до 2042 року. не даючи нічого Україні в замін. Вона також передбачає об`єднання всіх демократичних сил, необхідність денонсації харківської угоди і як наслідок виведення російського ЧМ флоту до травня 2017 року".

   

  Попередній матеріал
  Шахіст-аматор Слюсарчук переміг шахову програму "Рибка-4"
  Наступний матеріал
  Кожний десятий атракціон на Донеччині - аварійний [відео]
  Теги: