Кожний десятий атракціон на Донеччині - аварійний [відео]

  Такі результати передсезонної перевірки парків розваг. Більшість каруселей - із давно просточеними термінами експлуатації та не мають документів, що засвідчують їхню безпеку.

  Технічні експерти перевіряють кожну деталь атракціонів. До запуску залишилося менше тижня, а роботи - щойно розпочалися. Вже очевидно, що не всі каруселі запустять вчасно. Із запізненням запрацює колесо огляду, якому вже 28 років.

  Після експертиз та випробувань запустять ще два атракціони, які працюють з радянських часів – "орбіта" та "веселі гірки". Попри понад 20-річний стаж роботи, їхній стан не викликає нарікань.

  А от атракціон "Клоун" після зими - навряд чи запрацює. У його власника немає жодних документів, що підтверджують право на експлуатацію.

  Штраф за порушення, виявлені на атракціонах,  невеликий – близько півтори сотні гривень. Інспектори скаржаться - таке стягнення власників приватних каруселей не лякає. Перевіряльники взагалі заборонили експлуатацію близько двох десятків атракціонів - доки недоліки не усунуть.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал


  Попередній матеріал
  Рік "Харківських угод": опозиція підписали спільну резолюцію
  Наступний матеріал
  Сьогодні в ГПУ чекають на Тимошенко і Турчинова
  Теги:
  Loading...