Угода про асоціацію з ЄС
Угода про асоціацію з ЄС Facebook / Петро Порошенко

Річниця угоди про асоціацію з ЄС: Порошенко нагадав про складний шлях до успіху

  Читайте по-русски
  Наразі треба поглибити євроінтеграцію, а не робити її ревізію, – наголосив п'ятий Президент

  У 2017 році, рівно три роки тому, набула чинності в повному обсязі Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це гарна нагода згадати, який складний шлях довелося пройти та яких зусиль докласти – для досягнення успіху. Про це написав у Facebook п'ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

  "Одразу у пам'яті спливають і героїчні місяці Євромайдану, і зрада Януковича та його кліки, і подвійне підписання документа, і жорсткі дискусії з росіянами щодо поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі, і активна боротьба Росії в європейських столицях для унеможливлення ратифікації Угоди, і синхронна ратифікація документа у Верховній Раді та Європарламенті, і криза нідерландського референдуму, і наш спільний з лідерами ЄС пошук виходу з тієї, здавалось, абсолютної безвиході", – нагадує Порошенко.

  І додає: "Сьогодні мало хто вже згадує про всі ці перипетії та миті надзвичайного емоційного напруження, здається, що ніби так завжди і було. Безвіз, асоціація – я радий, що ці здобутки моєї каденції стали невід'ємною частиною сучасної України, її ідентичності, її теперішнього та майбутнього".

  Втім, за словами політика, нагальним завданням вже нової влади є забезпечення належного виконання Угоди, поглиблення інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС та досягнення критеріїв членства держави в Союзі.

  "Без професійної компетентної системної роботи всіх гілок влади, громадянського суспільства, бізнесу – досягнути успіху неможливо", – переконаний Порошенко.

  "Влада має припинити шукати шляхи здійснення ревізії чи згортання нашої асоціації з ЄС, а натомість розпочати амбітний діалог з партнерами щодо масштабного оновлення Угоди для забезпечення європейського рівня життя наших громадян", – зазначає лідер "Європейської солідарності".

  І запевняє – із командою робитиме все можливе для наближення історичного моменту вступу України до Євросоюзу.

  Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, який суперечить Угоді про асоціацію з ЄС.

  Попередній матеріал
  У "Борисполі" пасажирка відкрила аварійний вихід у літаку та вийшла гуляти по крилу – відео
  Наступний матеріал
  Дим було видно на декілька метрів: на трасі Київ – Одеса загорівся пасажирській автобус
  Loading...