РФ може вивести значну кількість військ із Донбасу після зустрічі Путіна і Трампа – Тимчук

Але поки важко припускати, що американський президент запропонує російському лідеру, чи буде він його шантажувати, – уточнює координатор групи ІС

Зустріч президента Росії Володимира Путіна із американським колегою Дональдом Трампом може стати поштовхом до сильного послаблення військової присутності РФ у окремих районах Донецької та Луганської областей. Такої думки притримується координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук у колонці на "Апострофі".

"Ця зустріч буде ключовим моментом, який визначить подальші дії росіян на Донбасі. При цьому я не виключаю, що Путін може значно послабити російську присутність на Донбасі. З огляду на те, як Трамп хвацько повівся у вирішенні питання з Північною Корею при тому градусі напруженості, який був у відносинах США– КНДР протягом багатьох років, а вже сьогодні Кім Чен Ин готовий до кроків, які ще вчора здавалися неможливими в плані ядерного роззброєння, то я не виключаю, що і в спілкуванні з Путіним можуть бути моменти, які вплинуть на рішення Кремля в плані поведінки на Донбасі", – пише Тимчук.

Далі він уточнює: "Але поки ми не можемо припустити, що Трамп запропонує Путіну, чи буде він його шантажувати. Тобто які можуть бути умови торгу. Тому теоретично можна допустити, що Путін після зустрічі з Трампом може сильно послабити свою присутність в Україні. Але це з категорії ворожіння на кавовій гущі".

Попередній матеріал
Вбивство на Житомирщині: жінку зарізав 15-річний хлопець
Наступний матеріал
Подолати залежність від смартфона: Супрун розповіла про негативні ефекти від користування ґаджетами

"Небезпека Javelin": Кремль запустив фейк напередодні зустрічі Трампа і Путіна

Напередодні зустрічі з Путіним: у США підготували пам'ятку Трампу

Публічно і під протокол: російський офіцер у суді визнав, що воював в Україні

Путін присвоїв частинам армії РФ назви українських міст

Трамп розповів, про що говоритиме з Путіним

Якщо Трамп щось і віддасть Путіну, то мова не про Україну – Голобуцький