5 канал

Результати професіоналів уряду Яценюка кращі, ніж результати політичних призначенців - експерт

Заступники міністрів є реальними реформаторами і досягли реальних результатів, вважає Пекар

Професіонали уряду Яценюка досягли кращих результатів, ніж політичні призначенці. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"Минулий уряд, який складався наполовину з професіоналів непартійних, а наполовину з політичних призначенців, ми побачимо, що результати професіоналів набагато кращі, ніж результати політичних призначенців. При чому якщо ми будемо дивитися не лише на прізвища міністрів, а й на прізвища заступників міністрів, бо саме вони безпосередньо відповідають за переважну більшість реформ, ми тоді побачимо таку картинку: у нас було в минулому уряді декілька людей на рівні міністрів і 10-15 на рівні заступників міністрів, які були реальними реформаторами і досягли реальних результатів, в нас була певна кількість політичних призначенців, посади поділили між усіма політичними силами так, щоб усім вистачило", - зазначив він.

За його словами, за минулий рік коаліційна угода була виконана лише на 35%.

"Слава тим фракціям, які не побоялися віддати свої квоти професіоналам, але тепер питання - як далі уряд формувати? ... Окрім того, щоб призначити професійний уряд, парламент має ще взяти на себе сміливість і відповідальність за цей уряд голосувати. Голосувати не лише на підтримку уряду, а голосувати на підтримку ще тих законопроектів, які уряд принесе. Адже одну цифру лише скажу ... за минулий рік коаліційна угода, яка фактично є домовленістю усіх так званих "реформаторських фракцій" стосовно того, як вони будуть робити реформи, була виконана на 35%", - наголосив Пекар.

Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко, на сьогодні майбутня коаліція вже нараховує 226 голосів.

Попередній матеріал
ОБСЄ констатує зростання насильства на Донеччині
Наступний матеріал
"В Росії дійсно серйозні проблеми" - Турчинов "потролив" спікера Думи РФ
Теги:
Loading...

Гройсман не виключає участі Радикальної партії і "Батьківщини" в коаліції

Порошенко: новий уряд і коаліція мають бути сформовані найближчого пленарного тижня

Експерт: Між Порошенком і Яценюком немає конфлікту, він є між урядом і коаліцією

Порошенко: За перезавантаження уряду відповідає парламент і парламентська коаліція

"Батьківщина" йде в парламентську опозицію

5 канал - трансляція наживо