Ірина Венедіктова
Ірина Венедіктова detector.media

Рада позбавила депутатського мандата "слугу народу" Ірину Венедіктову

Читайте по-русски
Рішення підтримали 340 депутатів

Верховна Рада позбавила депутатського мандату "слугу народу" Ірину Венедіктову. За відповідну постанову №2731 проголосували 340 депутатів, передає кореспондентка "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року Володимир Зеленський призначив Венедіктову виконувачкою обов'язків керівника Державного бюро розслідувань. Вона замінила на цій посаді звільненого Романа Трубу.

У зв'язку з цим Венедіктова написала заяву на дострокове складення депутатських повноважень. Вона керуватиме ДБР до завершення конкурсу, під час якого кадрова комісія обере нове керівництво відомства.

Довідка. Венедіктова відома тим, що була кандидатом на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Вибула з конкурсу, отримавши менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту. Наразі Венедиктова – експерт з питань реформи судової системи в команді Зеленського. На парламентських виборах 2019 року обрана народним депутатом від партії "Слуга народу" за номером три у списку. Також була головою комітету з питань правової політики в Раді IX скликання.

Попередній матеріал
Скандальний ринок землі: про що говорили в комітеті та чому під стінами ВР знову мітингарі
Наступний матеріал
Телемарафон між Україною та Литвою: що розповідали за лаштунками в студії "5-го каналу" – сюжет
Loading...