Прапор НАТО
Прапор НАТО Depositphotos

Рада підтримала заяву щодо надання Україні ПДЧ в НАТО

  Читайте по-русски
  Документ авторства Петра Порошенка підтримали 284 народних депутати

  Верховна Рада проголосувала постанову, яка наблизить Україну до НАТО. Йдеться про заяву №2327 "Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору". За документ проголосували 284 народних депутати.

  Автор постанови – лідер партії "ЄС" Петро Порошенко – наголосив, що інтеграція до НАТО гарантуватиме Україні незалежність, безпеку та суверенітет. Тож повністю відповідає національним інтересам.

  П'ятий президент акцентував, що особливо важливо було проголосувати документ саме сьогодні. Адже через кілька годин у Великій Британії розпочнеться зустріч лідерів країн НАТО. Тому ця ухвала стане важливим українським посланням для Лондона й водночас – сигналом для Росії.

  "Сьогоднішня заява великого мого друга і великого друга України, генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга також підтверджує, що двері НАТО відкриті. План дій щодо членства фіксуватиме українські зобов'язання проводити реформи в секторі оборони і безпеки – і зобов'язання країн-членів НАТО прийняти Україну після виконання необхідних умов", – резюмував чільник "ЄС".

  Нагадаємо, раніше Порошенко закликав владу й опозицію разом підтримати курс до НАТО.

  Попередній матеріал
  Очільник "УЗ" хоче, щоб його звільнили: скликає наглядову раду
  Наступний матеріал
  СБУ викрила черкаських чиновників на мільйонних махінаціях – деталі
  Loading...